Korduma kippuvad küsimused

Kui palju aiamaja maksab?

Hind on välja toodud iga toote juures. Kõik e-poe hinnad sisaldavad käibemaksu ja transpordikulu. Aiamaja komplekt sisaldab enamasti kõiki paigalduseks vajaminevaid tarvikuid – kruvid, naelad, katusekattematerjal esmaseks katteks jmt. Maja juures näidatud hind ei sisalda lisatooteid (vihmaveerennid, püsiv katusekattematerjal jne).

Miks on aiamajade komplektidega kaasas üksnes esmaseks katteks ette nähtud katusekattematerjal?

Klientidel on võimalus valida katusekate isiklike eelistuste põhjal, et see sobituks näiteks põhihoone katusekattematerjaliga vms.

Kuidas toimub kauba kohale toimetamine?

Aiamaja hind sisaldab ka transpordikulu. Aiamaja toimetatakse kohale kliendiga eelnevalt kokku lepitud ajal krundi piirini.

Missugused on nõuded vundamendile?

Vundament tuleb valida vastavalt pinnasele, kuhu aiamaja püstitatakse. Aiamaja korrektse paigaldamise eelduseks on täpselt loodi viidud vundament. Kindlasti ei tohi aiamaja puitosad kokku puutuda pinnasega ning raamistiku alt peab saama õhk läbi käia. Vastasel juhul hakkab puit niiskuse toimel kiiresti mädanema. Niiskuskahjude vältimiseks tuleb aiamaja ehitada maapinnast vähemalt 30 cm kõrgemale.

Kuidas aiamaja hooldada?

Kõiki viimistlemata elemente tuleb töödelda enne paigaldama asumist puidukaitsevahendiga. Ka värvitud aiamajade korral tuleks viimistlemata pinnad puidukaitsevahendiga katta. Näpunäiteid puidukaitsevahendi valimiseks saate kõigist ehitusmaterjalide poodidest.

Kuidas toimub aiamaja paigaldamine?

Bertilo toodete kokkupanek on lihtne. Paigaldamiseks on vaja kahte inimest ning sellega saab hakkama igaüks, kel selleks soovi. Iga tootega on kaasas joonistega juhend. Vajalikud tööriistad on toote paigaldusjuhendis kenasti välja toodud.

Kas Bertilo pakub ka majade paigaldamise teenust?

Hetkel me majade paigaldamise teenust veel ei paku, kuid tegeleme vastava teenuse väljaarendamisega.

Kuidas ma tean, kas maja, mida osta soovin, on laos olemas?

Laos olevaid tooteid puudutav info on kodulehel välja toodud.

Kas ma saan ostetud toote tagastada?

Kuigi tegu on suuremõõtmeliste ja raskete toodetega, kehtib eraisikutele Bertilo e-poest ostetud kaupadele 14-päevane taganemisõigus alates kauba kättesaamisest. Kauba tagastamise soovist teatamiseks võtke ühendust klienditeenindusega e-posti aadressil bertilo@bertilo.ee. Kauba tagastamiseks tuleb kasutada Baltic Connexions OÜ-ga kooskõlastatud transpordiettevõtte teenuseid. Täpsemat teavet kauba tagastamise kohta leiate müügitingimustest.

Kust ma saan lisainformatsiooni, abi?

Murede või probleemide korral võite meile kirjutada e-posti aadressil bertilo@bertilo.com.